Меню каталогу
Контакти
Ми в соціальних мережах

Коротко про нас

Black Wood -це не масмаркет, це власне виробництво на замовлення, яке задіює виключно ручну працю, творче мислення, непереборний ентузіазм, а також величезне бажання створити для кожного клієнта унікальний та неповторний у своєму роді витвір мистецтва, який прикрашатиме вашу оселю, кабінет, офіс, квартиру, двір, газон чи будинок.

Майстри Black-Wood виготовляють продукт, який отримується шляхом випалювання відкритим полум’ям дерева різних порід. Перед тим, як ми висвітлимо очевидні переваги обробки та виготовлення дерев’яних матеріалів саме таким шляхом, спершу не погано було б розглянути переваги дерева, як матеріалу взагалі.

Будь-які вироби, предмети інтер’єру, меблі, частини будинку, виготовлені саме із дерева являються найекологічніщими, адже вони виготовляються з натуральних матеріалів, при цьому не виділяють шкідливих речовин, що можуть шкодити, як вашому здоров’ю, так і навколишньому середовищу. Даний матеріал є найміцнішим та довговічним, одразу притягуючи погляд і захоплення своєю вишуканістю та унікальністю.

Але в дерев’яних матеріалах та виробах, які не піддаються обробці відкритим полум’ям, зазвичай з’являються проблеми, у вигляді шкідників та бактерій, які шкодять естетичному вигдяду виробу, або ж навіть з часом знищують його структуру. Подібні видозміни відбуваються за рахунок того, що у звичайному дереві, яке не піддається вогнеобробці, зберігається целюлоза, а вона насамперед є джерелом розвитку бактерій та мікробів. При обпалюванні деревини, волокна дерева прогорають, знищуючи при цьому целюлозу, а також матеріал набуває властивості вогнестійкості, адже саме целюлоза є живленням для вогню. Тому сміливо можна стверджувати, що продукт Black Wood по технології Шоу Сугі Бан (Shou Sigi Ban),Якісуджі є екологічно чистим, за рахунок відсутності в ньому целюлози, значно зменшує ризик прогнивання деревини, зараження бактеріями, мікробами та грибком.

Але надійність та вишуканість виробу, залежить не тільки від технології виробництва, але й від матеріалу, який використовується. Серед нашої колекції ви можете зустріти такі види деревини, як дуб, бук, вишня, клен, горіх, ясень, береза, груша, акація, граб, піхта, липа тощо. Надійність та якість виготовленого предмету, залежить від стійкості деревини під дією вологи. Відповідно до цього фактору існує класифікація матеріалу з того чи іншого дерева, відповідно до його стійкості при взаємодії з вологою. Дану інформацію ви можете знайти на нашому сайті, перейшовши в «Статті»,або перейшовши за посиланням https://black-wood.com.ua/articles/27311-tablitsa-tvyordosti-stabilnosti.html

Щодо естетичного вигляду виробів, то можемо сміливо сказати, що після випалювання деревина має вигляд вражаючого чудового матеріалу, який набуває шляхетного насичення, і використовується у якості оригінального засобу оздоблення та будівництва. Також можна зазначити, що така деревина має порівняно великий коефіцієнт зносостійкості та вологостійкості.

На додачу варто було б зазначити, що те, що ми робимо – це справжнє мистецтво. Адже потрібно бути не аби яким експертом, щоб за допомогою випалювального інструменту вималювати візерунки, які б нагадувати своєрідний малюнок. Під час обпалювання руки повинні нагадувати руки художника, немов би фарбуєш пензлем зліва направо. Випал проводиться виключно верхівкою полум’я, адже в цьому місці температура найвища.

Тому не заощаджуйте на своєму здоров’ї та естетичному задоволенні, та не ризикуйте надійністю вкладених Вами коштів. Зрозуміло, що меблі та вироби з натурального дерева коштують недешево, тому виробниками також виготовляються більш доступні аналоги. Зазвичай люди не зважають на такі важливі властивості, як міцність та твердість деревини, наскільки вона зносостійка, вологостійка, вогнестійка та схильна до деформації. Проте саме ці моменти і визначають довговічність та надійність дерев’яних виробів Black Wood.

Продукт Black Wood можна застосовувати при обробці фасадів, будівництві огорож, виготовленні меблів і предметів декору. Така деревина і виглядає чудово і служить дуже довго.

Японська технологія консервації деревини Shou-Sugi-Ban

Японська технологія Shou-Sugi-Ban навіть із старої деревини, дає нам змогу отримати якісний матеріал. Щодо виникнення та початку використання даної технології, то історія прослідковує цей факт до початку ХVІІІ століття. Ця спеціальна техніка, спрямована на збереження деревини, а також захист її від факторів зовнішнього впливу. Також дана технологія слугує для подовження термінів служби матеріалів, виготовлених таким чином.

Спочатку технологія консервації деревини Shou-Sugi-Ban використовувалася тільки для кедра, але згодом її почали використовувати для консервації дуба, клена, сосни, а також інших сортів деревини. Технологія Shou-Sugi-Ban полягає у випалюванні дерева, обробці вогнем, яка дає прекрасний ефект консервації. Мається на увазі, що матеріал виготовлений таким чином, слугує досить великий термін часу, а також має ряд переваг, які ми вже називали. На українському ринку дана технологія, в результаті якої ми і отримуємо наш продукт не є досить поширеною та відомою.

За рахунок використання даної технології обпалювання деревини, після обробки матеріал не боїться води, вогню, сонячного світла, шкідників. Серед переваг можна також зазначити, що полум’я при обпалюванні чудово підкреслює структуру дерева, роблячи його неповторним та унікальним в своєму роді. Якщо ви хочете мати у своїй оселі унікальні предмети інтер’єру, меблі, барбекю, огорожу, підлогу та будь-яке інше оздоблення, то вам дорога саме до нас.

Вибирайте та замовляйте, ми чекаємо саме на Ваш дзвінок.

© 2018 - 2020 Black WooD-виробництво виробів з дерева різних порід Поскаржитися на зміст
Онлайн конструктор сайтів
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market